MFR-25FRF52-28K
MFR.Part #
MFR-25FRF52-28K
JLCPCB Part #
C1741579
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS