MFR-25FRF52-22K
MFR.Part #
MFR-25FRF52-22K
JLCPCB Part #
C1744116
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS