MFR-25FRF52-21K5
MFR.Part #
MFR-25FRF52-21K5
JLCPCB Part #
C3440951
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS