MFR-25FRF52-21K
MFR.Part #
MFR-25FRF52-21K
JLCPCB Part #
C3458010
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS