MFR-25FRF52-1M8
MFR.Part #
MFR-25FRF52-1M8
JLCPCB Part #
C1751935
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS