MFR-25FRF52-140K
MFR.Part #
MFR-25FRF52-140K
JLCPCB Part #
C1743955
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS