MFR-25FRF52-10R
MFR.Part #
MFR-25FRF52-10R
JLCPCB Part #
C1740773
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS