MFR-25FRE52-3M57
MFR.Part #
MFR-25FRE52-3M57
JLCPCB Part #
C3511855
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.57MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS