MFR-25FRE52-3M4
MFR.Part #
MFR-25FRE52-3M4
JLCPCB Part #
C1751319
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.4MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS