MFR-25FRE52-2K05
MFR.Part #
MFR-25FRE52-2K05
JLCPCB Part #
C3402005
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS