MFR-25FBF52-75R
MFR.Part #
MFR-25FBF52-75R
JLCPCB Part #
C3352402
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS