MFR-25FBF52-6K98
MFR.Part #
MFR-25FBF52-6K98
JLCPCB Part #
C1367375
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS