MFR-25FBF52-6K81
MFR.Part #
MFR-25FBF52-6K81
JLCPCB Part #
C1364192
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS