MFR-25FBF52-4M64
MFR.Part #
MFR-25FBF52-4M64
JLCPCB Part #
C1384211
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.64MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS