MFR-25FBF52-330R
MFR.Part #
MFR-25FBF52-330R
JLCPCB Part #
C1369900
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS