MFR-25FBF52-2K21
MFR.Part #
MFR-25FBF52-2K21
JLCPCB Part #
C3395012
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS