MFR-25FBF52-24K3
MFR.Part #
MFR-25FBF52-24K3
JLCPCB Part #
C1368939
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS