MFR-25FBF52-200K
MFR.Part #
MFR-25FBF52-200K
JLCPCB Part #
C1364207
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS