MFR-25FBF52-1M54
MFR.Part #
MFR-25FBF52-1M54
JLCPCB Part #
C3369005
Description
-55℃~+155℃ 1.54MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS