MFR-25FBF52-1M33
MFR.Part #
MFR-25FBF52-1M33
JLCPCB Part #
C1377215
Description
-55℃~+155℃ 1.33MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS