MFR-25FBF52-1M07
MFR.Part #
MFR-25FBF52-1M07
JLCPCB Part #
C1377143
Description
-55℃~+155℃ 1.07MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS