MFR-25FBF52-18R2
MFR.Part #
MFR-25FBF52-18R2
JLCPCB Part #
C1367228
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS