MFR-25FBF52-178K
MFR.Part #
MFR-25FBF52-178K
JLCPCB Part #
C1368920
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS