MFR-25DRE52-97K6
MFR.Part #
MFR-25DRE52-97K6
JLCPCB Part #
C1753144
Description
-55℃~+155℃ 250mW 97.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS