MFR-25DRE52-5K49
MFR.Part #
MFR-25DRE52-5K49
JLCPCB Part #
C1751206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.49kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS