MFR-25DRE52-54K9
MFR.Part #
MFR-25DRE52-54K9
JLCPCB Part #
C3379549
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS