MFR-25DRE52-34K
MFR.Part #
MFR-25DRE52-34K
JLCPCB Part #
C3448648
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS