MFR-25DRE52-1K82
MFR.Part #
MFR-25DRE52-1K82
JLCPCB Part #
C3443897
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS