MFR-25DRE52-1K37
MFR.Part #
MFR-25DRE52-1K37
JLCPCB Part #
C1751943
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS