MFR-12FTF52-9K53
MFR.Part #
MFR-12FTF52-9K53
JLCPCB Part #
C1370001
Description
-55℃~+155℃ 167mW 9.53kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS