MFR-12FTF52-9K09
MFR.Part #
MFR-12FTF52-9K09
JLCPCB Part #
C3357444
Description
-55℃~+155℃ 167mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS