MFR-12FTF52-93K1
MFR.Part #
MFR-12FTF52-93K1
JLCPCB Part #
C1369867
Description
-55℃~+155℃ 167mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS