MFR-12FTF52-73R2
MFR.Part #
MFR-12FTF52-73R2
JLCPCB Part #
C1369899
Description
-55℃~+155℃ 167mW 73.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS