MFR-12FTF52-4K42
MFR.Part #
MFR-12FTF52-4K42
JLCPCB Part #
C1370179
Description
-55℃~+155℃ 167mW 4.42kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS