MFR-12FTF52-49K9
MFR.Part #
MFR-12FTF52-49K9
JLCPCB Part #
C3424796
Description
-55℃~+155℃ 167mW 49.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS