MFR-12FTF52-432K
MFR.Part #
MFR-12FTF52-432K
JLCPCB Part #
C1370445
Description
-55℃~+155℃ 167mW 432kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS