MFR-12FTF52-40K2
MFR.Part #
MFR-12FTF52-40K2
JLCPCB Part #
C3472626
Description
-55℃~+155℃ 167mW 40.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS