MFR-12FTF52-30K9
MFR.Part #
MFR-12FTF52-30K9
JLCPCB Part #
C3511745
Description
-55℃~+155℃ 167mW 30.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS