MFR-12FTF52-2K8
MFR.Part #
MFR-12FTF52-2K8
JLCPCB Part #
C3549895
Description
-55℃~+155℃ 167mW 2.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS