MFR-12FTF52-2K43
MFR.Part #
MFR-12FTF52-2K43
JLCPCB Part #
C1370904
Description
-55℃~+155℃ 167mW 2.43kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS