MFR-12FTF52-23R7
MFR.Part #
MFR-12FTF52-23R7
JLCPCB Part #
C1370547
Description
-55℃~+155℃ 167mW 23.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS