MFR-12FTF52-1K5
MFR.Part #
MFR-12FTF52-1K5
JLCPCB Part #
C1369547
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 167mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS