MFR-12FTF52-1K33
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-12FTF52-1K33
JLCPCB Part #
C1370786
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 167mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS