MFR-12FTF52-15K
MFR.Part #
MFR-12FTF52-15K
JLCPCB Part #
C1370960
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 167mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS