MFR-12FTF52-14R7
MFR.Part #
MFR-12FTF52-14R7
JLCPCB Part #
C1370706
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 167mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS