MFR-12FTF52-105R
MFR.Part #
MFR-12FTF52-105R
JLCPCB Part #
C3495733
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 167mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS