MFR-12FTE52-54K9
MFR.Part #
MFR-12FTE52-54K9
JLCPCB Part #
C432581
Description
-55℃~+155℃ 167mW 54.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS