MFR-12FTE52-51K
MFR.Part #
MFR-12FTE52-51K
JLCPCB Part #
C172909
Description
-55℃~+155℃ 167mW 51kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS