MFR-12FRF52-8R87
MFR.Part #
MFR-12FRF52-8R87
JLCPCB Part #
C1749754
Description
-55℃~+155℃ 167mW 8.87Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS