MFR-12FRF52-8R45
MFR.Part #
MFR-12FRF52-8R45
JLCPCB Part #
C1749763
Description
-55℃~+155℃ 167mW 8.45Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS